Beyoğlu Parça Eşya TaşımaParça Eşya Nakliye; Firmamız Ender Nakliye, başta evden eve nakliyat olmak üzere; iş yeri taşıma, büro-ofis taşıma, atölye taşıma gibi hassas taşımacılık gerektiren konularda olduğu gibi tek parça eşya nakliye alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir. Etik ve müşteri odaklı çözümler sunan firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Oturma Grubunuzu da Jeneratörünüzü de Aynı Hassasiyetle Taşıyoruz

Tıpkı diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi, parça eşya taşıma işlemlerinde ücretsiz ekspertiz ve sigortalama işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dolayısıyla bu konuda oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmektedir. Yaptığımız her İşte kalite standartlarını aynı seviyede tutarak parça eşya taşıma gönderileriniz tarafımızdan paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Son derece kaliteli poliüretan balonlu naylon veya strafor köpük kullandığımız ambalajlama işlemi eşyalarınızı her türlü sarsıntıdan ve darbeden koruyacak şekilde uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Eşyalarınızın en hızlı ve güvenli biçimde yerine ulaştırılmasından sorumlu olan şirketimiz Ender Nakliye,üzerine almış olduğu görevi sizlere layık olacak şekilde yerine getirmektedir. Şirketimizi tercih eden değerli müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden bizlerle 24 saat temas kurabilir ve tüm taşımacılık faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirler.